Vývoj webových aplikací

vývoj webových aplikací

Nabízím vývoj webových aplikací s různou tématikou - od webových kalkulaček, přes vzdělávací aplikace po různé minihry. Mám bohaté zkušenosti právě v oblasti vzdělávacích aplikací, které se promítnou i do Vaší nové aplikace. Poskytuji i úpravy mnou vytvořených webových aplikací na doplňky prohlížečů a zajištění distribuce přes patřičné markety. Specializuji se na vývoj webových aplikací dostupných jako klasické webové stránky, instalovatelné do operačních systémů nebo jako doplňky do prohlížečů.

Takto vytvořené aplikace jsou platformě nezávislé a tím pádem dostupné pomocí libovolného operačního systému. Vytvářím samozřejmě i aplikace s možností instalace pro operační systémy Chrome OS a Firefox OS a doplňky (addons) pro prohlížeče Chrome, Firefox a Opera.

Výhody webových aplikací

Webová aplikace je webová stránka nabízející komplexní funkcionalitu, než jen prezentování nějakého výrobku nebo služby. Oproti standardním aplikacím se neinstaluje na počítač uživatele aplikace a je dostupná odkudkoliv pomocí internetového prohlížeče. Z předchozího plyne podstatná výhoda webových aplikací a to je jejich dostupnost odkudkoliv, pokud má uživatel přístup k internetu. Webové aplikace se zpravidla automaticky přizpůsobují zařízení uživatele, pomocí technik responzivního designu.

Takto vyvinuté webové aplikace pokryjí potřeby uživatelů pro různé operační systémy a prohlížeče webových stránek. Jedna aplikace pro různá zařízení a rozlišení obrazovek.

Využití webových aplikací

Využití webových aplikací je opravdu široké a v dnešní době se pomocí nich supluje poměrně značná část úkonů, které dříve připadaly aplikacím klasickým, které bylo nutné instalovat. Je pouze na Vaší fantazii, jakou aplikaci a za jakým účelem chcete vyvinout. Následující řádky budou odrážet mou specializaci na vzdělávací aplikace a obecně e-learning.

Může se jednat pouze o doplnění webových stránek, které již vlastníte, o kalkulačku k různým výpočtům. Nebo o komplexní vývoj webové aplikace zaměřené na určité vzdělávací téma, které v nich bude podrobně zpracováno. Následně může být aplikace distribuována do obchodů s aplikacemi nebo doplňky, aby se uživatelům poskytla možnost instalace na jejich oblíbená zařízení. Takováto řešení ve většině případů vedou k získání dalších návštěvníků na vaše webové stránky. Zvýšení návštěvnosti povede ke zvýšení konverzí v případě nabídky zboží, či služeb nebo zvýšení zobrazení reklam. Výše uvedené závisí na marketingovém modelu, který má, vytvořená webová aplikace, podpořit.

Vývoj webových aplikací závěrem

Vývoj webových aplikací je velice široké téma, které jsem se snažil v předchozích odstavcích trochu přiblížit. Je zde celá řada možností provedení, účelů a možností distribuce. Vám stačí vědět, že chcete vyvinout konkrétní webovou aplikaci a vše ostatní vysvětlím a vzájemně doladíme na vašich požadavcích a představách.

 

Tento web používá pouze technické cookies pro zajištění správné funkce webu.

Rozumím ×