Webdesign

webdesign

Nabízím komplexní služby v oblasti webdesignu. Webdesign není pouze o grafické úpravě webových stránek, ale také o použitelnosti webové stránky a rychlosti a účelnosti. Každá průmyslová oblast nebo zaměření služeb a každý zákazník potřebuje nejen jinak graficky zpracovaný web, ale samozřejmě i jinou strukturu webu a provedení budoucí správy webu.

To vše jsou oblasti, které webdesign pokrývá a které zajišťuji. Po konzultaci a zjištění Vašich potřeb zajistím kompletní návrh nových webových stránek nebo úpravu stávajících, aby odpovídaly novým standardům.

Webdesign - grafické zpracování

Jedním z úkolu webdesignu je poutavé grafické zpracování webu odpovídající jeho účelu. Každá webová stránka je jedinečná a podle jejího účelu a rozsahu je zapotřebí zpracovat grafické rozvržení a grafické provedení jako celek. Nechte si zpracovat své webové stránky, aby odpovídaly moderním trendům webdesignu a plnily to nejpodstatnější a to je správné podání informací a těšily Vaše návštěvníky.

Webdesign - technické provedení

Druhým, a ne méně, podstatným úkolem webdesignu je zajistit správné technické provedení webu. Každý web musí splňovat určité technické aspekty provedení mezi kterými je validnost zdrojového kódu na výstupu, v případě dynamických webových stránek bezchybnost kódu, který běží na serveru a samozřejmě při zpracování myslet na rychlost celého webu. Všechny tyto aspekty více nebo měně ovlivňují pozice ve výsledcích vyhledávání.

Webdesign - redesign

Pokud provozujete léta své webové stránky a potřebujete je oživit nebo omladit, pomocí redesignu jim vdechneme nový život. U redesignu se vychází ze současného provedení struktury webové stránky a zpravidla se upravuje pouze jejich grafické podání. Pokud je webová stránka příliš zastaralá, jsou upravovány i fragmenty zdrojového kódu, aby bylo možné aplikovat nové styly a tím dosáhnout kýženého výsledku.

Webdesign - závěrem

Dopřejte své webové stránce, co nejlepší provedení a využijte mých služeb. Komplexní služby pro nové i již zprovozněné webové stránky. Webdesignem v mém provedení dosáhnete optimálních výsledků pro vaše projekty.

 

Tento web používá pouze technické cookies pro zajištění správné funkce webu.

Rozumím ×