Reference správy a tvorby webových stránek

Přehled vybraných referencí vytvářených a spravovaných internetových stránek. Reference jsou seřazeny podle kategorií. zda se jedná a mnou vytvořený web nebo pouze o spravovaný.

Reference - vytvořené weby

Přehled vybraných referencí tvorby webových prezentací, tvorby webových stránek a tvorby webových stránek s administrací. U většiny byla zajištěna optimalizace pro vyhledávače a je zajišťována následná správa. Tyto weby by logicky patřily i do oddílu spravovaných webů, ale aby se vše neopakovalo, jsou uvedeny pouze zde, jako weby vytvořené. U všech webů se snažím aktualizovat screenshoty, aby odpovídali aktuálnímu stavu. Na většině stránek dochází k častým úpravám, takže pokud si chcete prohlédnout skutečně aktuální stav, stačí kliknout na nadpis u jednotlivých referencí.

náhled van4rent.cz van4rent.cz - půjčovna dodávek Brno

Kompletní vytvoření webových stránek pro půjčovnu dodávek v Brně. Firma poskytuje rozmanité služby a nemá stránky zastřešující veškeré aktivity. K tomuto účelu byla použita hlavní stránka tohoto webu. Opět byly pro tento web poskytnuty komplexní služby vč. responzivního designu.

náhled aviaticon.cz Aviaticon.cz - oficiální prodejce olejů Aviaticon

Kompletní vytvoření webových stránek pro oficiálního prodejce olejů značky Aviaticon pro ČR a SR. Stránky byly vytvořeny od samotného grafického návrhu, přes naprogramování, až po SEO optimalizaci. Součástí webu je i responzivní design.

náhled Eurocongress.cz Eurocongress.cz - pořádání kongresových akcí

Redesign stránek pro společnost zabývající se pořádáním kongresů. Stránky byly pro obě jazykové mutace nakódovány na původní jádro webu. Pro tento web se prováděl návrh designu a jeho převedení na původní webovou stránku včetně úprav zdrojových kódů, aby odpovídaly moderním standardům.

náhled PeKApps.cz PeKApps - mobilní a webové aplikace

Vytvoření kompletních webových stránek pro podporu mobilních a webových aplikací. Stránky jsou vytvořeny ve dvou jazykových mutacích, které jsou vzájemně provázány, ale jsou na odlišných doménách. Tvorba byla zajištěna od grafického návrhu po SEO.

náhled oiltrading.cz OilTrading.cz - prodej olejů a maziv

Pro tyto webové stránky byly poskytnuty komplexní služby. Od grafiky pro webové stránky vč. loga, přes tvorbu textů až po nakódování stránky. Stránky slouží k propagaci velkoobchodního a maloobchodního prodeje motorových olejů a maziv.

náhled Illuminaworkshop.com Illuminaworkshop.com - zdravotnický kongres

Vytvoření grafického návrhu a jeho nakódování na systém pro správu obsahu, který je běžně používán společností, která si vytvoření těchto stránek objednala. Jedná se o webové stránky kongresu pro prenatální péči, konaného v Antwerpách.

náhled job-net.cz Job-net.cz - personální agentura

Webové stránky personální agentury působící po celé ČR. Stránky byly vytvořeny podle grafického návrhu. Pro stránku byla vytvořena uživatelská administrace pro vybrané sekce webu, aby si uživatelé mohli sami provádět změny na často upravovaných stránkách.

náhled bpv-legal.com bpv-LEGAL.com - aliance advokátních kanceláří

Stránky aliance advokátních kanceláří, které byly vytvořeny od úpravy korporátního designu po kompletní nakódování včetně administrace pro vkládání novinek. Webové stránky zastřešují advokátní kanceláře ze 6 zemí EU.

náhled bpv-bp.com bpv-BP.com - advokátní kancelář

Pro stránky, jedné z nejvýznamnějších advokátních kanceláří v ČR, byla zajištěna úprava korporátního designu a vytvoření stránek s uživatelskou administrací (pro často měněné údaje).

náhled dostudujte.cz Dostudujte.cz - doučování a výukové materiály

Kompletní vytvoření webových stránek od grafického návrhu. Již několik let je zajišťována správa webové stránky a její rozšiřování včetně SEO. Stránka se v první řadě zabývala poskytováním doučování matematiky a angličtiny v Praze a následně došlo k jejímu rozšíření o poskytování bezplatných vzdělávacích materiálů.

Reference - spravované weby

Reference spravovaných webů obsahují stránky, kde jsou zajišťovány některé z následujících činností: aktualizace, úpravy designu, rozšiřování funkčnosti, SEO poradenství nebo SEO optimalizace. Jedná se o webové stránky, které jsem přebral jako hotové nebo častokrát "hotové". V uvozovkách je poslední slovo z důvodu, že ho za hotový považoval pouze předchozí programátor a nikoliv majitel a v žádném případě já, když se mi web dostal do ruky.

náhled top-domacnost.cz Top-domacnost.cz - prodejce domácích potřeb

Stránky e-shopu pro který je zajišťováno SEO poradenství a SEO jako takové. Při optimalizacích se přímo cílí na určitá klíčová slova, dle požadavků zadavatele.

náhled e-oleje.cz E-oleje.cz - prodej motorových olejů

E-shop s motorovými oleji, mazivy a olejovými filtry. Pro tento web jsou zajišťovány služby, jako doprogramování funkčností, aktualizace obsahu webu, tvorba bannerů atd.

náhled ekresla.cz Ekresla.cz - prodej kancelářských křesel

E-shop s kancelářskými křesly a židlemi, kde je zajišťována optimalizace pro vyhledávače. Také se prováděli programové úpravy, nastavení obchodu a úpravy v rozvržení a funkčnosti.

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím ×