Reference správy a tvorby webových stránek

Přehled vybraných referencí vytvářených a spravovaných internetových stránek. Reference jsou seřazeny podle kategorií. zda se jedná a mnou vytvořený web nebo pouze o spravovaný.

Reference - vytvořené weby

Přehled vybraných referencí tvorby webových prezentací, tvorby webových stránek a tvorby webových stránek s administrací. U většiny byla zajištěna optimalizace pro vyhledávače a je zajišťována následná správa. Tyto weby by logicky patřily i do oddílu spravovaných webů, ale aby se vše neopakovalo, jsou uvedeny pouze zde, jako weby vytvořené. U všech webů se snažím aktualizovat screenshoty, aby odpovídali aktuálnímu stavu. Na většině stránek dochází k častým úpravám, takže pokud si chcete prohlédnout skutečně aktuální stav, stačí kliknout na nadpis u jednotlivých referencí.

náhled Profi-doucovani.cz Profi-doucovaní.cz - nabídka profesionálního doučování

Webové stránky prezentující nabídku služeb v oblasti doučování. Realizováno přesně podle specifikace klientky, kde web obsahuje 2 jazykové mutace, responzizní design, náhodné zobrazování referencí v patičce, atd.

náhled Eberlin-biocosmetics.com Eberlin Biocosmetics - prodej španělské kosmetiky

Stránky Eberlin BioCosmetics jsou vytvořeny přesně podle požadavků firmy, která se zabývá dovozem profesionální kosmetiky a podporou kosmetických salonů používající tuto značku. Web byl vytvořen na oblíbeném systému pro správu obsahu a odrážel příslušnost k mateřské značce.

náhled Podorlicky-VCC.cz Podorlický VCC - Klub historických vozidel

Stránky Podorlického Veterán Car Clubu, který sdružuje příznivce historických vozidel a je celkově činný na veteránské scéně. Jedná se o komplexní web prezentující všechny nabízené služby nejen pro členy, ale také pro širokou veřejnost. Jeho součástí je také responzivní šablona, aby bylo zajištěno dobré zobrazení na mobilních zařízeních.

náhled Eurocongress.cz Eurocongress.cz - pořádání kongresových akcí

Redesign stránek pro společnost zabývající se pořádáním kongresů. Stránky byly pro obě jazykové mutace nakódovány na původní jádro webu. Pro tento web se prováděl návrh designu a jeho převedení na původní webovou stránku včetně úprav zdrojových kódů, aby odpovídaly moderním standardům.

náhled PeKApps.cz PeKApps - mobilní a webové aplikace

Vytvoření kompletních webových stránek pro podporu mobilních a webových aplikací. Stránky jsou vytvořeny ve dvou jazykových mutacích, které jsou vzájemně provázány, ale jsou na odlišných doménách. Tvorba byla zajištěna od grafického návrhu po SEO.

náhled Illuminaworkshop.com Illuminaworkshop.com - zdravotnický kongres

Vytvoření grafického návrhu a jeho nakódování na systém pro správu obsahu, který je běžně používán společností, která si vytvoření těchto stránek objednala. Jedná se o webové stránky kongresu pro prenatální péči, konaného v Antwerpách.

náhled job-net.cz Job-net.cz - personální agentura

Webové stránky personální agentury působící po celé ČR. Stránky byly vytvořeny podle grafického návrhu. Pro stránku byla vytvořena uživatelská administrace pro vybrané sekce webu, aby si uživatelé mohli sami provádět změny na často upravovaných stránkách.

náhled bpv-legal.com bpv-LEGAL.com - aliance advokátních kanceláří

Stránky aliance advokátních kanceláří, které byly vytvořeny od úpravy korporátního designu po kompletní nakódování včetně administrace pro vkládání novinek. Webové stránky zastřešují advokátní kanceláře ze 6 zemí EU.

náhled bpv-bp.com bpv-BP.com - advokátní kancelář

Pro stránky, jedné z nejvýznamnějších advokátních kanceláří v ČR, byla zajištěna úprava korporátního designu a vytvoření stránek s uživatelskou administrací (pro často měněné údaje).

náhled dostudujte.cz Dostudujte.cz - doučování a výukové materiály

Kompletní vytvoření webových stránek od grafického návrhu. Již několik let je zajišťována správa webové stránky a její rozšiřování včetně SEO. Stránka se v první řadě zabývala poskytováním doučování matematiky a angličtiny v Praze a následně došlo k jejímu rozšíření o poskytování bezplatných vzdělávacích materiálů.

Reference - spravované weby

Reference spravovaných webů obsahují stránky, kde jsou zajišťovány některé z následujících činností: aktualizace, úpravy designu, rozšiřování funkčnosti, SEO poradenství nebo SEO optimalizace. Jedná se o webové stránky, které jsem přebral jako hotové nebo častokrát "hotové". V uvozovkách je poslední slovo z důvodu, že ho za hotový považoval pouze předchozí programátor a nikoliv majitel a v žádném případě já, když se mi web dostal do ruky.

náhled KlinikaKrasyAndek.cz Klinika Krásy Anděl - kosmetické služby

Jedná se o webové stránky profesionální kosmetické kliniky zabývající se zkrášlováním a odstraňováním kosmetických nedostatků. Zde je zajišťována kompletní správa webových stránek na základě požadavků majitelky firmy. Jedná se o doplňování obsahu, programový rozšíření a úpravy atd.

náhled top-domacnost.cz Top-domacnost.cz - prodejce domácích potřeb

Stránky e-shopu pro který je zajišťováno SEO poradenství a SEO jako takové. Při optimalizacích se přímo cílí na určitá klíčová slova, dle požadavků zadavatele.

náhled ekresla.cz Ekresla.cz - prodej kancelářských křesel

E-shop s kancelářskými křesly a židlemi, kde je zajišťována optimalizace pro vyhledávače. Také se prováděli programové úpravy, nastavení obchodu a úpravy v rozvržení a funkčnosti.

 
 

Tento web používá pouze technické cookies pro zajištění správné funkce webu.

Rozumím ×