Responzivní design

responzivní design

Poskytuji tvorbu responzivního designu pro nové i stávající webové stránky. Nepřehlížejte potenciál skrývající se v přenosných zařízeních a nechte si webové stránky přizpůsobit pro mobilní telefony a tablety. Dopřejte svým návštěvníkům web přizpůsobený jejich zařízení. Weby přizpůsobené mobilním zařízením se Vám odvděčí vyšším počtem konverzí a uživatelé nebudou zbytečně ze stránek odcházet, protože se jim web zobrazuje chybně. Vytvářím responzivní designy pro všechny typy webových stránek.

Responzivní design se stal v dnešní době nepostradatelnou součástí všech webových stránek. Pod pojmem responzivní design se skrývá přizpůsobitelnost webových stránek pro různá zařízení. Donedávna se webové stránky ladily pouze pro zobrazení na displayi obrazovky počítače. V současné době jsme svědky rozmachu mobilních zařízení od tabletů po mobilní telefony s přístupem k internetu. I uživatelé mobilních zařízení hledají výrobky nebo služby, které nabízíte a je třeba jim přizpůsobit prožitek z prohlížení Vašich webových stránek.

Aby se webová stránka zobrazovala optimálně na daném zařízení využívají se právě techniky responzivního designu. S aplikací responzivního designu je vhodné počítat již v průběhu plánování nového webu, ale nabízím i doplnění responzivního designu i do webu hotového. Vytvářím responzivní design pro mobilní telefony i tablety. Vždy je nejlepší aplikace obou designů na webovou stránku. Minimálně by se neměl zanedbávat responzivní design pro telefony a tím je možno překryt i oblast tabletů.

Responzivní design - mobilní telefony

Chytré telefony s přístupem na internet jsou v dnešní době nedílnou součástí mnoha obyvatel. Pokud by si chtěli prohlédnout web, který není přizpůsoben pro zobrazení na mobilním telefonu, je stránka na malém displayi nečitelná nebo při zvětšení není vidět celá a “přetéká” přes okraj. Ani jedna varianta bez responzivního designu není správná, protože návštěvníkovi kazí požitek ze stránky a může to znamenat, že web vícekrát nenavštíví. Druhý a ne méně podstatný důvod pro aplikaci alespoň responzivního designu jsou vyhledávače. Již je to nějaká doba, kdy Google veřejně přiznal, že při vyhledávání na mobilních telefonem upřednostňuje stránky přizpůsobené mobilním zařízením. Nenechte si ujít příležitosti, které se ukrývají v uživatelích mobilních telefonů.

Responzivní design - tablety

Responzivní design pro tablety může být shodný s tím pro mobilní telefony. Mnohdy to rozložení webu umožňuje, ale většinou to nebývá zcela ideální. Pokud jste díky webové analytice zjistili vysoké přístupy, k vaší webové stránce, za pomoci tabletů. Neopomíjejte tyto návštěvníky a zobrazte jim web přizpůsobený jejich zařízení, díky responzivnímu designu ode mě.

 

Tento web používá pouze technické cookies pro zajištění správné funkce webu.

Rozumím ×