Tvorba webových prezentací

tvorba webových prezentací

Nabízím tvorbu webových prezentací, která je určena pro zákazníky, kteří potřebují na internetu prezentovat svůj výrobek, službu nebo osobu a nechtějí vícestránkové webové stránky. Pod pojmem webová prezentace se skrývá jednoduchá webová stránka, která je koncipována jako jednostránkový web. Může se jednat o mikrostránku nebo také o jednostránkový web. Účelem webových prezentací je rychlé seznámení návštěvníka s nabízenou komoditou a používají se převážně jako podpůrný web k webu hlavnímu.

Tvorba webových prezentací - mikrostránky

Rozsahem nejmenším provedením webové prezentace je mikrostránka. Jedná se webovou prezentaci, jejíž obsah tvoří pouze jedna stránka obsahu a nemá navigaci pro přechod na část obsahu stránky nebo na stránku jinou. Je určena pro jednoduchou prezentaci zboží, služby nebo osoby. Je vhodná jako podpora pro letákové akce, uvádění adresy na vizitkách atd.

Tvorba webových prezentací - jednostránkové weby

Jednostránkové weby jsou obsahově a zpravidla i graficky rozsáhlejší webové prezentace. Vše je jako u mikrostránky koncipováno na jednu stránku, ale oproti nim obsahují navigaci. Ta neslouží jako u vícestránkových webů pro přechod mezi stránkami webu, ale k přesouvání mezi jednotlivými částmi obsahu. Vizuálně jsou tyto webové prezentace velice podobné vícestránkovým webům. Co se týká využití a nevýhod, jsou obdobné, jako u mikrostránek. Vždy záleží na konkrétních požadavcích a tomu je nutné přizpůsobit volbu, zda tvořit webovou prezentaci nebo vícestránkovou webovou stránku.

Tvorba webových prezentací - vicestránkové weby

Klasické webové stránky poskytují návštěvníkům obsah strukturovaný na více stránek, které jsou tématicky rozdělené na dílčí části. Více detailů o tvorbě webových stránek naleznete na stránce - tvorba webových stránek.

Tvorba webových prezentací - závěrem

Nabízím tvorbu webových prezentací, vytvořených na základě zakázkové grafiky, která je vytvořena na míru Vašim požadavkům. Díky tomu je zajištěno přizpůsobení webové prezentace nabídce, kterou chcete na stránce propagovat. U takového řešení máte jistotu jedinečné prezentace Vašich výrobků nebo služeb.

Pokud si nevíte rady s výběrem správného typu webové prezentace rady, neváhejte, sdělte mi své požadavky a já Vám s výběrem správného typu poradím. Najdeme společně vhodné řešení na míru, přesně podle Vašich potřeb.

 

Tento web používá pouze technické cookies pro zajištění správné funkce webu.

Rozumím ×