Tvorba webových stránek Nové Město nad Metují

ilustrace tvorba webu Nové Město

Specializuji se na tvorbu webových stránek na míru, které jsou tvořeny od základů přesně podle požadavků zákazníka. Prioritně nevytvářím žádná unifikovaná řešení na redakčních systémech typu WordPress nebo Joomla!, ale pokud to pro Vás, jako zákazníka bude výhodnější (z praktických nebo finančních důvodů), je součástí mé nabídky i tvorba webu na těchto systémech. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru jsem schopen vždy nabídnout odpovídající řešení a další možné varianty zpracování i s ohledem na budoucí rozvoj webu.

Proč webové stránky na míru

Každé podnikání, prezentace produktu nebo služeb je svým způsobem specifické. Vy sami víte, proč daný výrobek nebo službu nabízíte a jaké má silné stránky (a samozřejmě ty slabé). A tuto jedinečnost by měl odrážet i samotný web a silné stránky prezentovat a odrážet. S tímto jde ruku v ruce také snadnost jeho ovládání, kdy je zapotřebí zvážit jak často se na stránce budou aktualizovat prezentované údaje a zda je zapotřebí vytvořit uživatelskou administraci či nikoliv. Pro jednoduché prezentace produktu nebo služby, kde není vyžadována možnost úpravy obsahu samotným uživatelem, není zapotřebí, aby měly webové stránky administraci. Naproti tomu, pokud se vytváří webové stránky např. pro restauraci, je většina obsahu neměnná, ale jídelní lístek je zapotřebí aktualizovat poměrně často. Tyto weby řeším tak, že je vytvořena částečná administrace, kde personál restaurace je schopen jednoduše zadat denní menu a není obtěžován další nevyužívanou funkcionalitou. A jako poslední, nikoliv z pozice důležitosti, jsou weby kde je výhodné mít možnost spravovat celý obsah webu z pohodlí domova a nemuset zadávat pokaždé požadavek na jeho aktualizaci mě, jako webmasterovi.

Tímto předchozí odstavec rámcově shrnul nejvýraznější důvod, proč si nechat vytvořit webové stránky na míru. Těmi důvody jsou, že by jste díky tomu neměli v budoucnu ztrácet čas nad jejich úpravami a probíráním se funkcionalitami, které nepotřebujete.

Další informace o tvorbě webu

Další obecné informace naleznete na stránce tvorba webových stránek a na dalších stránkách dostupných v horní navigaci.

 

Tento web používá pouze technické cookies pro zajištění správné funkce webu.

Rozumím ×