Profesionální tvorba webových stránek na míru

ilustrace tvorba webu

Nabízím profesionální tvorbu webových stránek od jednostránkových prezentací (mikrostránky), přes statické firemní weby nebo osobní prezentace až po weby s administrací. Pro vytvoření webové stránky potřebujete mít pouze zběžnou představu o Vaší nové webové stránce a nejvhodnější řešení Vám navrhnu na míru, přesně podle nároků, které budete na web mít. Při tvorbě webových stránek samozřejmě zajistím registraci vhodné domény a webhostingu pro provoz webu. Tvorba webových stránek jednoduše - zadejte své požadavky a já vytvořím správné řešení na míru.

Pro tvorbu webových stránek používám kombinaci jazyků XHTML nebo HTML5, CSS Level 2 nebo CSS Level 3, JavaScript a na straně serveru skriptovací jazyk PHP. Nasazení patřičných verzí jazyků koresponduje s předpokládanými verzemi prohlížečů, které mohou cílové skupiny používat. Pokud se jedná o kompletní předělání stávajícího webu, kde se využívá patřičný analytický nástroj pro sledování návštěvnosti, je vyhodnoceno možné nasazení moderních jazyků na základě patřičných dat.

To bylo stručné vysvětlení k použitým technologiím pro tvorbu webových stránek. Pokud patříte mezi lidi, pro které tyto informace nejsou podstatné a pouze chcete web, tak je tu dobrá zpráva. Stačí mít představu o tom, co chcete vytvořit a správné řešení vám navrhnu. Nemusíte mít ani představu, jak má web vypadat stačí pouze mít formulovánu jasnou představu, co bude stránka prezentovat a jak má na uživatele působit.

Tvorba webových stránek na míru

Webové stránky vytvářím na míru podle Vašich požadavků. Stačí mít představu o vašem budoucím webu a vše ostatní dáme dohromady, aby měly stránky smysl a přinášely vám co nejvíce užitku. Pokud přesně nevíte, co od webu požadujete, vše prokonzultujeme a na základě doporučení si vyberete, jaká varianta se vám bude nejvíce líbit. Veškerá doporučení jsou podložena dlouholetou praxí v oboru a zkušenostmi, která řešení fungují a která nikoliv.

Při tvorbě webových stránek na míru se zaměřuji převážně na obsahové webové stránky. Jedná se o typ stránek, které si právě prohlížíte. Jejich převážná část je tvořena obsahem (textem), který návštěvníky provede nabízenými službami nebo produkty. Tento styl vytváření webových stránek mi umožňuje dodávat svým zákazníkům stránky, které se rychle načítají, mají dostatečnou užitnou hodnotu pro návštěvníky, lépe se umisťují ve výsledcích vyhledávání. Tím pádem neobsahují zbytečný balast, který zpomaluje načítání a nepřináší žádný přidanou hodnotu.

Obsahové webové stránky mají jednodušší grafické podání, ale na druhou stranu vyžadují správně strukturovaný obsah s dostatkem textu. Pokud by jste měli problém s vytvořením optimálně dlouhého obsahu na své stránky, využijte služeb copywritingu, které nabízím. Při správném provedení se takto vytvořené webové stránky na míru odvděčí vyššími pozicemi ve výsledcích vyhledávání.

Tvorba webových stránek ze šablony

Tvorbu webových stránek ze šablony nabízím pouze okrajově a to pouze při tvorbě webových prezentací (jednostránkové webové stránky). Je to z toho důvodu, že jsem přesvědčen, že každá webová stránka by měla být jedinečná a přizpůsobena na míru požadované prezentaci.

Tvorba webových stránek – průběh

Při tvorbě webových stránek, v první fázi prodiskutujeme (telefon, e-mail, skype nebo osobně), k čemu má web sloužit. Domluvíme se na typu webu (viz. typy webů), zda budou mít stránky administraci nebo chcete použít některý z redakčních systémů, atd. Po ujasnění předchozích věcí se domluvíme na ceně a termínu. Následně jsou zahájeny práce na samotné tvorbě - grafický návrh, který je po schválení zpracován do webových stránek.

Tvorba webových stránek – doba dodání

Požadovaný rozsah webových stránek je velice rozmanitý, takže není možné uvést přesné časové rozmezí. Pro nejčastěji vytvářené statické stránky do 5 stran obsahu je doba dodání cca 14 dnů. Záleží samozřejmě na mé momentální vytíženosti a pružnosti schválení grafiky, dodání obsahu, průběžných platbách, atd.

Tvorba webových stránek – platba

U webů je po zpracování dílčích úkonů provedena fakturace. Nikdy neplatíte žádné zálohy, ale pouze za doposud odvedenou práci. Uhrazení dílčí faktury je nutnou podmínkou pro pokračování v práci. Nepružné uhrazení může výrazným způsobem ovlivnit termín dodání. Po dokončení jsou webové stránky umístěny na mém serveru (u rozsáhlejších webů jsou na mém serveru k dispozici dříve - pro umožnění průběžných kontrol), aby bylo možné doladit případné korektury, a po celkovém uhrazení je přemístěn na váš server, který případně společně objednáme.

Je nutné platit ještě něco kromě tvorby webu?

Ano, pro provoz prezentace je nutné mít zajištěnou doménu (adresu – např. spravawebovek.cz) a hosting (místo na serveru, kde jsou umístěny soubory webové stránky). Doména i hosting se platí přímo registrátorovi a provozovateli hostingových služeb. U statických webů se jedná o částku okolo 600,-/ročně a u dynamických okolo 1500,-/ročně. Pokud ještě doménu a hosting nemáte – pomohu vám vše zařídit.

Působnost pro tvorbu webových stránek

Sídlo, kde probíhá tvorba webových stránek, mám v Praze. Pro osobní schůzky působím také v následujících městech: Brandýs nad Labem, Čáslav, Česká Skalice, Dvůr Králové nad Labem, Hradec Králové, Jaroměř, Jičín, Kolín, Kutná Hora, Mladá Boleslav, Náchod, Nymburk, Pardubice, Poděbrady, Rychnov nad Kněžnou a Trutnov.

 

Tento web používá pouze technické cookies pro zajištění správné funkce webu.

Rozumím ×