Zásady ochrany osobních údajů

SpravaWebovek.cz je webová stránka poskytující nabídku tvorby a správy webových stránek provozovaná fyzickou osobou.

Provozovatel webu a kontaktní osoba

Petr Kulich
IČO: 71655662, podnikatel zapsán v ŽR MÚ Náchod, neplátce DPH,
sídlo: Sportovní 32E, 552 03 Česká Skalice,
tel.: 702 36 44 38
e-mail:

Ochrana osobních údajů probíhá dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

Zpracování osobních údajů (jméno a příjmení, telefonní číslo, e-mailová adresa a fakturační údaje) je zákonné, protože se jedná o nutné údaje potřebné ke kontaktování zákazníka a následnou fakturaci za účelem využití služeb nabízených na www.spravawebovek.cz. E-mailová adresa je dále zpracovávána, jakmile návštěvník webu vyplní kontaktní formulář.

Zpracovávané údaje

Údaje se zpracovávají za účelem

Délka zpracování osobních údajů

Délka zpracování osobních údajů je různá v závislosti na typu zpracovávaného údaje. Údaje nutné k fakturaci za objednané služby jsou ukládány po dobu nutnou k archivaci faktur, jež je stanovena zákonem.

Práva uživatele webu nebo zákazníky poptávající služby

Každý uživatel webu www.spravawebovek.cz nebo zákazník využívající či poptávající mé služby má právo na vyžádání si konkrétně skladovaných osobních údajů týkajících se jeho osoby a jejich výpis a jejich následné vymazání, kromě zákonem povinně shromažďovaných údajů vyplývající z povinnosti podnikatele (archivace faktur po dobu stanovenou zákonem).

 

Tento web používá pouze technické cookies pro zajištění správné funkce webu.

Rozumím ×