Tvorba e-shopů

tvorba eshopu

Nabízím tvorbu e-shopů pokrývající širokou škálu potřeb od nabídky zboží v řádu jednotek položek po stovky. Pro tvorbu e-shopů využívám zakázkové řešení nebo open source systémy OpenCartPrestaShop. Tyto systémy jsou vždy graficky upraveny pro potřeby zákazníka a jejich budoucích návštěvníků. Výhodou těchto systému je jejich odladění na velkém množství uživatelů, rozšiřitelnost pomocí modulů a dostupnost zdrojových kódů, pro potřebné úpravy, na vašem hostingu. Pokud nechcete unifikovaná řešení, ale e-shop na míru a bez kompromisů, zakázkové řešení je určeno přesně pro vás.

Tvorba e-shopu - PrestaShop

Vytvořený e-shop na platformě PrestaShop je robustní řešení pro prodej velkého množství produktů. Jedná se o propracovaný e-shop, který je možné rozšiřovat pomocí předpřipravených modulů a tím přizpůsobovat požadavkům vašim i vašich zákazníků. Je možné zajistit i zpracování modulů na zakázku, pokud není požadované řešení k dispozici. Grafické zpracovaní je možné upravovat pomocí šablon, které Vám mohu navrhnout a zpracovat. Aby byl souhrn kompletní, musím uvést i negativa. Podstatnou nevýhodou je, že pokud zákazník potřebuje provést úpravy do jádra e-shopu, jsou tyto změny časově náročné i tím i nákladnější pro vás, jako provozovatele.

Tvorba e-shopu - OpenCart

Tvorba e-shopu na platformě OpenCart je jednodušší řešení pro prodej středního objemu produktů. Je celkově snadněji upravitelný, než PrestaShop a také rychlejší. Disponuje menší základnou modulů, ale to kompenzuje možností snadnějšího doprogramování v případě potřeby. Pokud prodáváte nebo se chystáte prodávat desítky položek bez atributům je toto řešení asi nejideálnější.

Tvorba e-shopu - zakázkové řešení

Mohu Vám vytvořit zakázkový e-shop přesně podle Vašich požadavků a potřeb. Výhodou je zpracování na míru od základu bez použití unifikovaných open source e-shopů. E-shop na míru naprogramuji přesně podle vašich potřeb a bez kompromisů, které je mnohdy zapotřebí udělat v případě využití PrestaShopu nebo OpenCartu. Na druhou stranu se jedná o časově nejnáročnější variantu a tím pádem i o nejdražší.

Webová stránka s možností objednávky

Tento e-shop je určen těm, kteří chtějí prodávat zboží ze své produkce nebo přeprodávají zboží v rozsahu jednotek položek. Nejedná se o klasický e-shop, ale o webovou stránku s možností objednávky. Klasická webová stránka, prezentující produkt nebo produkty, je rozšířena o objednávkový formulář. Tento způsob umožňuje prodávat Vaše produkty s minimální vstupní investicí do prodejního kanálu.

Tvorba e-shopu - závěrem

Nevíte-li si s výběrem, vhodného e-shopu pro vaše potřeby, rady. Neváhejte mě kontaktovat. Po upřesnění specifikace vašich potřeb, vybereme to správné řešení pro Váš nový e-shop.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím ×